O nas

fotograf śląsk fotograf ślubny bytomRodzinna firma działająca od ………… roku w Bytomiu.

Fotografia od zawsze była naszą pasją, dlatego otwarcie studia fotograficznego było naturalnym wyborem. Jesteśmy małżeństwem, więc świetnie się rozumiemy i uzupełniamy. Pracujemy razem przy niemal każdym zleceniu…

Robienie zdjęć od zawsze było moim hobby, więc zawód fotografa, który wykonuję od …… lat, przede wszystkim sprawia mi wielką przyjemność. Fotografuję w studiu oraz w plenerze, jestem również otwarty na nowe pomysły i propozycje, nawet jeśli są one dla mnie wyzwaniem.

W firmie zajmuję się fotografowaniem, ale przede wszystkim realizuję się graficznie: retuszuję i obrabiam wykonane przez nas zdjęcia. Dzięki temu wszystkie nasze prace są starannie dopracowane, zachwycają jakością oraz żywą paletą barw.

Poza prowadzeniem studia fotograficznego zajmuję się również organizacją i kompleksową obsługą przyjęć – głównie ślubów i wesel.

Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie, staramy się także jak najlepiej spełniać życzenia naszych klientów. Staramy się, żeby każda sesja była oryginalna i opierała się na nowym pomyśle, ponieważ na zdjęciach powinny być ukazane Wasze indywidualne i szczere emocje.

Żeby wspólnie zastanowić się nad tym, jak mają wyglądać wymarzone przez Was zdjęcia i jaki efekt chcielibyście uzyskać, prosimy o umówienie się na spotkanie w naszej siedzibie bądź w wybranym przez Was miejscu. Pozwoli to nam lepiej się poznać, dzięki czemu sesja będzie przebiegać w miłej i luźnej atmosferze, która sprawi, że zdjęcia wyjdą naturalnie.

fotografia ślubna Bytom