Fotografia

fotograf śląsk fotografia ślubna śląskZdolny fotograf potrafi zaczarować chwilę tak, żeby nawet po wielu latach zdjęcie wzruszało i wzbudzało na nowo emocje, które towarzyszyły nam w uwiecznionym momencie życia.

Fotografia powinna przypominać atmosferę, charakter oraz niezwykłość chwili, do której chcemy powrócić. Właśnie to fascynuje nas w sztuce fotografowania. Oddanie uczuć, emocji i tworzenie nowej opowieści o relacjonowanym wydarzeniu.

Dlatego w firmie zajmujemy się głównie fotografią ślubną oraz okolicznościową. Pragniemy zatrzymać dla Was tę piękną chwilę, jaką jest uroczystość zawarcia związku małżeńskiego, komunia albo spotkanie rodzinne.

Sprzęt
Do fotografii cyfrowej oraz analogowej najczęściej wykorzystujemy aparaty oraz obiektywy Canona. Kiedy zaś interesuje nas średni format, używamy aparatów Mamiya. Dobry sprzęt zapewnia wysoką jakość zdjęć, które zachwycają kolorystyką i często niezwykłą grą światła.

Studio fotograficzne
Stałą siedzibą firmy jest studio fotograficzne, które powinien posiadać każdy profesjonalny fotograf. Na Śląsku trudno znaleźć lepiej wyposażone studio niż nasze, znajdujące się w Bytomiu. Jego realna wielkość to 8,5 m długości na 4,75 m szerokości oraz 4 m wysokości. Dzięki sufitowemu systemowi podwieszania sprzętu pomieszczenie jest przestronne i komfortowe, a na podłodze nie plączą się kable.

Wyposażenie studia to 4 pantografy, 5 lamp studyjnych z softboksami, blendy oraz rekwizyty fotograficzne, takie jak tła, kolorowe materiały czy elementy ubioru.

Istnieje również możliwość dostawienia większej ilości lamp, jeśli wymaga tego sesja.

Mobilne studio
Do sesji w plenerze i innych miejscach niż studio w Bytomiu wykorzystujemy mobilne studio, które składa się z 2 lub 4 lamp elfo mikro, parasolek, softboksów oraz statywów na aparat i tła.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego studia oraz do kontaktu!